Fiat REISKIAUTO BYDGOSZCZ Fiat REISKIAUTO BYDGOSZCZ
     
Alfa Romeo Dostawcze Jeep  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktualności

   


2012-04-18
Otwarcie nowego obiektu - Nowy salon

Miło nam poinformować o otwarciu w marcu 2012 r. nowej siedziby Firmy w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 353.

Panorama slonu

Nowy obiekt firmy Reiski Auto pod nazwą Multi-Salon REISKI stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o kompleksowej obsłudze Klienta przy zastosowaniu najwyższych standardów i przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii. Całość obejmuje ponad 3 400m2, w tym 1100 m2 dla Salonów Sprzedaży, 13 stanowisk naprawczych w Serwisie, 2 recepcje interaktywne, 2 myjnie, 4 stanowiskowa blacharnia i 10 stanowiskowa Lakiernia, Stacja Kontroli Pojazdów oraz dwu kondygnacyjny magazyn części.

 

Multi-Salon REISKI proponuje pełną ofertę wielu modeli różnych marek i udostępnia z szeroką gamą pojazdów testowych, które w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Tutaj uzyskasz profesjonalną ofertę na wybrane modele, jak również fachowe doradztwo w zakresie doboru nowego samochodu, wyceny dotychczasowego, oferty finansowania i ubezpieczenia, w wszystko to dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze sprzedawców i specjalistów.

 


 

Serwis Multi-Salonu REISKI, jako najbardziej zaawansowany tego typu w Polsce, proponuje usługi najwyższej jakości w zakresie mechaniki (przeglądy, naprawy, serwis opon), elektromechaniki (diagnostyki komputerowej i zawieszenia, analizy płynów, badania układów jezdnych), blacharstwa i lakiernictwa (naprawy ekspresowe, drobne i kompleksowe w ekologicznej i najnowocześniejszej Lakierni w Regionie) oraz inne jak profesjonalna przechowalnia opon czy Przeglądy Rejestracyjne w SKP. A wyspecjalizowana i dobrze przygotowana kadra gwarantuje, że usługi najwyższej jakości będą wykonywane w jak najkrótszym terminie,Logo
 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies