Fiat REISKIAUTO BYDGOSZCZ Fiat REISKIAUTO BYDGOSZCZ
     
Alfa Romeo Dostawcze Jeep  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O nas


     Historia firmy
Przygodę z motoryzacją rozpoczęliśmy jako konsultant przy realizacji importera/dilera marki Hyundai na początku lat dziewięćdziesiątych. W pełni własną działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku, kiedy już jako firma rodzinna zaczęliśmy współpracę z dostawcą marki Suzuki w Polsce. Dzięki doświadczonej i otwartej na klienta kadrze pracowniczej, już w 1993 roku nasza firma uplasowała się na III miejscu w kraju pod względem ilości sprzedanych samochodów.
W maju 1994 roku podpisaliśmy kolejne umowy dilerskie na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki SEAT z Iberia Motor Company oraz na sprzedaż i obsługę serwisową samochodów marki Daewoo z firmami TICAR i FSO.
Rok 1997 był kolejnym rokiem dużych inwestycji, których rezultatem był nowoczesny warsztat samochodowy oraz drugi salon sprzedaży samochodów, w którym, po podpisaniu umowy dilerskiej z Centrum Daewoo, poszerzona została oferta samochodów marki Daewoo. Pomimo dużej konkurencji ( w latach 1997-1999 w Bydgoszczy i w jej okolicach znajdowało się 6 dilerów tej marki) zawsze znajdowaliśmy się na czołowym miejscu w regionie.
W 2000 roku przenieśliśmy salon i obsługę serwisową marki SEAT do nowego obiektu w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej. Dzięki nowej lokalizacji znacznie poprawiły się wyniki sprzedaży samochodów marki SEAT. Już w 2001 roku zanotowaliśmy 25% wzrost sprzedaży, a udział w rynku lokalnym zwiększyliśmy do poziomu 4,63%. W 2002 roku ciągłe dążenie do doskonałej obsługi klientów i wysokie wyniki sprzedaży zaowocowały przyznaniem międzynarodowego wyróżnienia "SEAT GO”. W 2005 roku mimo pogłębiającego się kryzysu na rynku Polskim, zwiększyliśmy sprzedaż o 35%, a udział w rynku lokalnym wyniósł 4,96%. W roku 2006 SEAT kolejny raz przyznał naszej firmie światowej rangi wyróżnienie "SEAT GO " za wysoki poziom sprzedaży oraz za jakość świadczonych usług.
Od 2004 roku posiadamy certyfikat jakości SSQMS (SEAT Service Quality Management System) z ISO 9001:2000 w zakresie świadczonych usług serwisowych i sprzedaży. Certyfikację usług sprzedaży samochodów uzyskaliśmy w 2005 roku.
Szukając nowych wyzwań zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność, i tak w 2004 roku (już jako firma Reiski Auto Sp. Z o.o.) uzyskaliśmy autoryzację dla marki FIAT i FIAT Samochody Dostawcze.
Począwszy od 2005 roku, dzięki agresywnej polityce marketingowej i mimo zaniedbanego wcześniej lokalnego rynku FIATA, uzyskujemy wyniki sprzedaży powyżej średniej krajowej. Profesjonalizm, wyborny personel, oraz dobra opinia zapewnia firmie mocną pozycję na rynku lokalnym.
W 2009 roku jako uzupełnienie gamy modelowej rozpoczęliśmy sprzedaż i serwis samochodów marki Subaru. Obecnie z sukcesem utrzymujemy sprzedaż powyżej średniej krakowej.
W 2011 roku planujemy otwarcie nowego multi - salonu. Więcej informacji w zakłądce Projekt Multi-Salon.
 
 
 
REISKI AUTO SP. Z O.O.

BYDGOSZCZ
FORDOŃSKA 353
85-766 BYDGOSZCZ
Tel.: (52) 5161000
e-mail


Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies